Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Múlt szombaton a bal herém...

Múlt szombaton a bal herém körül valami csomot vettem észre. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

A bal herém tetjén van és kicsit lejön az egyik oldalába. Puha semmi csomó vagy ilyensmit nem érzek rajta. 14 éves vagyok ez lehet hererák vagy milehet?

Pénteken megyek dokihoz vizsgálatra csak nagyon félek, hogy nehogy rék vagy ilyensmi legyen.

Köszi elöre is a válaszokat!



2013. febr. 19. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mellékherének hívják azt a csomót ;)
2013. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mellékhere.
2013. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Ezek ilyen korban szoktak megjelenni? Valaki kicsit felvilágositana ezzel kapcsolatban?

2013. febr. 19. 19:55
 4/6 Napsugar11 ***** válasza:
A here vérellátásban egy vénás fonat vesz részt, ami a here felső részénél csatlakozik a heréhez. Ez könnyen kitapintható, normális dolog. Ennek mérete változhat, sőt egyes esetekben kórosan nagyra ki is tágulhat. Abban az esetben, ha álló helyzetben ez a vénás fonat eléri a here nagyságát mindenképpen keress fel urológust, mivel kezelést igényel.
2013. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már felkerestem egy urulogust és aszt mondta, hogy minden rendben van egy kicsi vízér de elmulik.
2013. febr. 22. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Az valóban a mellék here!Azért kemény és fájdalmas,mert tele van friss spermaval!Jobban teszed,ha minél előbb és többször kivered!Egyből megszunik minden gondod vele!
2023. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!