Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez mi?

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés

3 hete száraz kohogesem van, eleinte fajt a torkom most már nem de ha kohogok akkor szetszakad a mellkasom ugy faj.

1 hete elkezdett fajni a fulem (nemtudom h van-e koze a tüdömhoz) kicsit verzett is.

1 hete az orrom is elkezdett folyni szoval levegot se nagyon kapok mm az orromon keresztul.

Amugy sokat szedulok es nehezen kapok levegot.

A testhomersekletem 37,7-8 korul van mindig.

Voltam már orvosnál antibiotikumot kaptam 1 hete azt eszem nem er semmit!!

SZERINTETEK EZ MII ?!!!



2013. júl. 21. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen vírusos betegségek után a köhögés néha hetekig fennmarad, de ha a füledre ment, akkor el kellene menned a fülészetre és szerintem a háziorvoshoz is, mert egy mellkas röntgen nem ártana.
2013. júl. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ma vissza mentem és kaptam erősebb antibiotikumot meglátom, hogy ér-e valamit.Pénteken mindenképpen vissza kell mennem. Gondolom ha nem lesz jobb elküld röntgenre.

Azt mondta hogy nagyon sikerült valamit összeszednem.

2013. júl. 22. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamit én is, mert én is éppen 3 hete köhögök, de én hurutosan és rengeteg váladék jön a tüdőmből és az orromból is, nekem 1 napig volt erős torokfájásom és lázam, az elmúlt, de ez a hurut megmaradt, amit már nagyon unok, kezd elegem lenni, a fülem 1 napig dugult volt, de azt az orrcsepp elmulasztotta, szóval szinte hasonló minden mint neked, csak másképpen köhögök.
2013. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat mindenkeppen jobbulast kivanok neked !:)
2013. júl. 22. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is teljes gyógyulást!
2013. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!