Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szédülés mitől lehet?

Dina8327 kérdése:

Szédülés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Elsőnek is tudni kell refluxos savtúltengésem van. Rabyprexet szedtem. A Szédülés 1- 1.5 hete kezdődött mikor nagyon rosszul éreztem magam a sav miatt és 1 tabletta helyett 2-t vettem be és az nap este majdnem ügyeletet kellett hívni mert annyira rosszul lettem vert a szívem ezerrel zsibbadt a kezem émelyegtem.Azóta émelygek tompán olyan érzés mintha szédűlnék de nem ájulásig hanem olyan tompa enyhe vibrálás jön elő néha azóta. voltam dokinál és őssze függésben tartja a savtúltengésemmel na meg vérszegény gyanusnak tart hogy zsibbadt karom, szám, arcom, nyelvem. Azóta csak az émelygés enyhe szédülés maradt meg csak bánt hogy valami komoly lehet e a háttérben. Belgyógyászatra kell mennem de az csak 22 -én lesz.Viszont van olyan is kb 3-4 hónapja esténként viszket belűl a fülem eléggé meg piszkálom tisztítóval elmúlik. Nem tudom ez lehet e befolyásoló tényező. Vagy az e még hogy a talpam részén a sarkam fáj ha sokat állok a cipőim sorra lyukadnak ki a sarok résznél.Össze függhetnek e ezek egymással a szédülésem miatt.

2013. nov. 10. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!