Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Milyen...

Mi lehet a bajom? Milyen betegség vagy túlműködés jelei lehetnek?

Figyelt kérdés

Hidegben is nagyon hamar kimelegszek, ha sétálok, hiába nem sietek, elegem van már abból, hogy ha vékonyabban is öltözködöm..akkor is kimelegedek...főleg ha még betérek egy üzletbe, utána nagyon nem kellemes úgy kimenni a hidegba, hogy le vagyok főve. Az arcom is nagyon kipirul...ha hideg van, ha meleg van stb., de olyan szinten hogy rendesen vörös és az átlagnál jobban izzadok (erre használok Solutio Antisodurica-t)


Mi lehet a problémám? Szerintem nem normális, mert nem egyszer sétálok másokkal, akik dideregtek mellettem, én meg majd megsültem, holott nem voltam úgy felöltözve...


2013. nov. 13. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ellenkező a bajom, én mindig fázom... Szerintem ez simán alkati dolog, nem hiszem, hogy bármi egészségügyi problémád lenne!
2013. nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem rossz a vérkeringésetek
2013. nov. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nézess egy vérképet TSH-ra
2013. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!