Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bennetek nem kelt félelmet ez...

Bennetek nem kelt félelmet ez a kép?

Figyelt kérdés

[link]


Természetesen nem a szövegre gondolok,hanem a háttérre!

Az a látvány,szinte elborzaszt,még a hideg is kiráz tőle.

Titeket nem? Mitől lehet? Nem csak ez az egy kép vált ki belőlem szinte már undort,hanem a többi ilyen is,amelyiken nyílt,feneketlen,sötét,háborgó tenger/óceán van.

Előre is köszönöm az értelmes/hasznos válaszokat!



2013. ápr. 28. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Az biztos hogy egyeseknek jó helyük lenne ott, nem is kéne őket a marsra lőni

Amúgy ha ott marad valaki egy véletlenül, az ideig óráig bírja utána meghal

2013. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Engem megnyugtat és lenyűgöz a víz látványa legye az akár milyen formában, tenger, egy kis patak vagy folyó, vagy az óceán. Imádom akkor is ha háborog, akkor is ha nyugodt és kristály tisztán kék.
2013. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,mentek a zöld kezek!

Pl. egy kis folyó,ér,engem is megnyugtat,sőt kifejezetten szeretem a látványukat,de egy nagyobb,és végeláthatatlan óceántól libabőrös leszek,de rossz értelemben.

Leginkább,mint,ahogy Lovecraft leírja a műveiben.

2013. ápr. 28. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

A végtelen rémiszt, mert véges agyunkkal nem tudjuk felfogni, és amit nem értünk, az válhat ijesztővé.

„A végtelen űr csöndje megrémiszt” – írja Blaise Pascal.

Bátorságosnak kell lenni!:) És ha ilyen hatás ér, ne erőltesd, hogy racionálisan felfogd, azt nem lehet,de annak metafizikai tartalma megérezhető. A keletiek a tusrajzokon fontosnak tartották, maradjon a jelenségek közt "üresség" ku- a létszemléletük alapja - ahol beáramlik a létesültek közé a Lét..a végtelen, az örök, az időtlen.

2013. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Bennem is félelmet kelt, nem szeretem a mély vizeket:D

Amikor tavat átúszom, akkor is tökre félelmetes alattam a nagy feketeség:DD egyszer voltam tengeren is és kiúsztunk elég messzire, de ott leláttam az aljáig az annyira nem volt ijesztő, volt ott egy rája és olyan volt mintha közvetlen alattam lett volna, pedig csak a víz felnagyította xd Szerintem az ismeretlen mély miatt félelmetes:D

2013. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem problémád van attól hogy mélyen magadba nézz. Tudom ezt így nem lehet megkérdezni senkitöl, de nem vagy felszínes? :)
2013. ápr. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi,mentek a zöld kezek! :)

Felszínes? Én?! Egyeltalán nem! :)

2013. ápr. 29. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!