Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet mononukleózis?

Lehet mononukleózis?

Figyelt kérdés
Pár napja nagyon fáj a fejem,a héten sokkal hamarabb elaludtam mit amikor szoktam.Be van dagadva a nyaki nyirokcsomóm.Olyan mintha náthás lennék de mégse.A nyakam is fáj.Szerintetek?

2013. nov. 24. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem migréjn.. vagy székrekedés, ami felfele sugárzik.
2013. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Reaktiv nyaki nyirokcsomo mióta tartozik a migren tünetei közé?


Várj 1 hetet, ha nem múlik el akkor bakteriális eredetű fertőzés. Mononukleozis a csokbetegség ami partner valtogatassal terjed a legkönnyebben. De rosszabul lennél és hónapokig tartaná a kezelés. Menj el vervetelre és egy hasi uhra amit pár ezerért órákon belül megcsinalnak. Lép és majmegnagyobbodas a szövődmény de uh-al észreveszik.

2013. nov. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet egy vírus is! Mononukleózist vérvétel meg tudja állapítani, de ha elmész orvoshoz: kitapintja a nyakadból, hogy kemények-e a mirigyek?

Ha fáj a torkod, akkor ezt tudom javasolni: ANGIN HEEL tabletta, naponta 3-szor 1-et éhgyomorra elszopogatni. (De elmehetnél egy homeopátiás orvoshoz is.) Bár szerintem ez egy hét alatt meggyógyul. Igyál sok teát (pl. kakukkfüvet, ha nem vagy várandós kismama)!

2013. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!