Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbélrepedés műtétem lesz...

Végbélrepedés műtétem lesz holnap, de ma este megjött. Megműtenek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, meg. Ugyan nem végbélrepedéssel, de engem is megműtöttek (epe) annak ellenére, hogy megvolt. Beteszel egy tampont és el van intézve. Nem éri meg ez miatt hónapokig várni a következő időpontra.
2013. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos ..,legalábbis reméljük . Tampont tegyél föl majd .Reggel azért érdeklődj a kórházban ,hogy ez tényleg nem okoz-e problémát .
2013. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon remélem, mert 3 hónapja várom a műtétet mint a messiást...
2013. nov. 26. 20:55
 4/11 anonim válasza:
mit takar magában a végbélrepedés? :S amúgy sok sikert holnapra, és kitartást!
2013. nov. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azt, hogy szétrepedt a nyálkahártya a belen. nekem hosszanti irányban.
2013. nov. 26. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha megkérhetlek, akkor leírod majd a tapasztalataidat a műtétről? Nekem is végbélrepedésem van, krónikus. Már féléve meg akarták műteni, de nem merek vissza menni orvoshoz, mert már a vizsgálat is fáj. De az sem állapot már, hogy rá kell harapnom valamire, hogy el tudjak menni wc-re.

2013. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Használj tampont, és érdeklődj azért! És így ismeretlenül is remélem, hogy minden rendben megy majd és hamar felépülsz!

2013. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is végbélrepedésem van, mellette aranyerem anális sex-től. Azonban nem értem hogy miért műtteted meg magad egy ilyen kis semmiség miatt??!! Ha már ennyi fájdalmat se viselsz el mi lesz öregkorodra amikor minden izületed elkopik stb..?
2013. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és 24 és srác voltam előző!
2013. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megműtteted magad??? Te nem félsz? Én nagyon (nekem is az van). Kicsi az esélye, de átvághatják a záróizmot, és akkor brrr
2013. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!