Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiásnál eltűnt éhségérzet...

Szintiszoli123 kérdése:

Anorexiásnál eltűnt éhségérzet visszajön a hízással?

Figyelt kérdés
Segítsen valaki. Anorexiás vagyok. 190 cm, 56 kg. Kb fél éve ehségérzet nélkül eszem. Sajnos még nem annyit, ogy hízi tudtam volna. Nem tudom anno mitől ment el az éhségérzet, de az tuti, hogy nem jött vissza. Ha gyarapszik a súlyom, visszajön magától?

2013. jan. 18. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen könnyen menne.. :(
2013. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Nálad hogy volt ez? Milyen tapasztalataid vannak?

Köszi előre is.

2013. jan. 18. 16:12
 3/13 anonim ***** válasza:

Vissza hát, csak totál elszoktál a kajától. Én is voltam kábé két évig, utána meg még jó ideig nyammogtam, meg órára ettem.

Most már okés, normális a súlyom, meg éhes is vagyok - mint pl. jelenleg is.

2013. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez némi reményt ad.
2013. jan. 24. 07:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Valaki másnak van esetleg ezzel kapcsolatos tapasztalata?
2013. jan. 24. 08:38
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia. Én is anorexiás vagyok.

Nálam előfordul, hogy éhes vagyok, de elég ritkán.

A szervezet hozzászokik ahhoz, ha huzamosabb ideig kevés tápanyagot kap, ezért nem érzel éhséget.

A megoldás szerintem az, ha rendszeresen eszel, nagyjából azonos időben minden nap. Kitartás!

2013. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendszeresen eszem és nem is keveset (ezt nem csak én gondolom így, hanem mások is). Ezzel együtt sajnos sem a súlyom, sem az éhségérzetem nem változik. Kérem, hogyha van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalata, legyen szíves megosztani velem, mert így nagyon gáz élni. Köszönöm.
2013. márc. 4. 15:09
 8/13 anonim válasza:
Én mióta meggyógyultam és elkezdtem enni azóta olyan éhségérzetem van mindig híztam is sokat, hogy nem is tudom melyik állapot volt jobb...
2013. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na jobban vagy, Kérdező? Sikerült meggyógyulni?
2014. szept. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm za érdeklődést. Nincs éhség. Így élek 2 éve. Már egészen megszoktam. Persze azt nem mondom, hogy jó. Szerintem pszichés.

Amíg el nem érem a 70 kilót. eszem tovább mérleggel, aztán kitalálok majd valamit, hogy átverjem a pszichémet. Most 63 vagyok 190 cm magasan.

Ötlet?

2014. szept. 19. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!