Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » VISUAL SNOW! Kinek van, kinek...

VISUAL SNOW! Kinek van, kinek keseríti életét? Van olyan akinek eltűnt?

Figyelt kérdés

Minden bizonnyal, legalábbis elméleti síkon, ez neurológia betegség, ha lehet ezt betegségnek nevezni.


Szemcsésen, vibrálva vagy hó esés szerűen különböző erősségben látják az emberek ezt. Köztük én is.

Nem egy gyakori, de nem is olyan ritka jelenség, ahogy tapasztalom.


Nekem kb. 2 hónapja van már, egy migrén után kezdődött az egész. Eleinte nagyon meg voltam rémülve, most már kezdem elfogadni, de nagyon nagyon zavaró dolog.


Eddigi vizsgálatok alapján semmi bajom! SEMMI! Akkor mi ez, mi okozza, elmúlik ez valaha?

Olvastam egy ("siker")történetet, akinek 22 év kellet ennek a lecsengéséhez... megnyugtató, nemde?


Érdekelne kinek van még ilyen? Írjátok le történeteteket! Van aki MÚLT időbe teheti ezt a tünetet, jelenséget, betegséget?:)


Aki nem tudja ez milyen is lehet itt egy videó, hogy mi hogy is látjuk a minden napjainkat. :) :(



2013. dec. 12. 14:27
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Kérlek szépen valki jelentkezzen ha éltek még!
2022. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem is néhány hete kezdődött. Olyan rossz. Azóta valakinek javult? Szemcsék, elcsúszó betűk, úszó testek, néha fülcsengés. A szemem is fáj mostanában, szerintem mert jobban megerőltetem. Valamint enyhén a fejem is:(
2023. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Bárki, aki itt van és olvassa, ha tanácstalan, ha kétségbeesett vagy miatta, írj bátran és kibeszéljük. Próbálok majd lelket önteni beléd, megnyugtatni és válaszolni a kérdésekre, amik lehet benned vannak és talán tudom rájuk a válaszokat már. :)
jan. 10. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!