Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » VISUAL SNOW! Kinek van, kinek...

VISUAL SNOW! Kinek van, kinek keseríti életét? Van olyan akinek eltűnt?

Figyelt kérdés

Minden bizonnyal, legalábbis elméleti síkon, ez neurológia betegség, ha lehet ezt betegségnek nevezni.


Szemcsésen, vibrálva vagy hó esés szerűen különböző erősségben látják az emberek ezt. Köztük én is.

Nem egy gyakori, de nem is olyan ritka jelenség, ahogy tapasztalom.


Nekem kb. 2 hónapja van már, egy migrén után kezdődött az egész. Eleinte nagyon meg voltam rémülve, most már kezdem elfogadni, de nagyon nagyon zavaró dolog.


Eddigi vizsgálatok alapján semmi bajom! SEMMI! Akkor mi ez, mi okozza, elmúlik ez valaha?

Olvastam egy ("siker")történetet, akinek 22 év kellet ennek a lecsengéséhez... megnyugtató, nemde?


Érdekelne kinek van még ilyen? Írjátok le történeteteket! Van aki MÚLT időbe teheti ezt a tünetet, jelenséget, betegséget?:)


Aki nem tudja ez milyen is lehet itt egy videó, hogy mi hogy is látjuk a minden napjainkat. :) :(



2013. dec. 12. 14:27
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
2015. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon gyanús, hogy nekem a nyakam a probléma oka.
2015. márc. 18. 22:25
 13/23 anonim ***** válasza:
Én már mindenre gyanakodtam. Nektek minden rendben van pl. a fogaitokkal? Nem lehet, hogy az amalgám tömések okozzák?
2015. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nekem egy amalgám tömésem sincs :)
2015. márc. 21. 15:21
 15/23 anonim válasza:
Én vaku fényébe belenéztem, mint mindig ha az ember fénybe néz látja pislogáskor egy ideig a felvillanó pontot, pislogtam láttam is a fényt s a jobb szememnél pislogáskor a fény megjelenésekor elfekededett az a pont, pislogtam újra úgyszintén először világos fény ami elfeketedett egy pontban a látomezőm közepén miközben lefelé mozgott, minden pislantás után! Egy bizonyos idő után elmúlt! Tegnap óta ha fényes felületre nézek pl az égbolt és kizárólag egy pontot figyelek mintha apró kis csillagok- szikrák szaladgálnának.. fogalmam sincs hogy mitől lehet! Szemészeten 10nappal ezelőtt voltam, mindent rendben találtak,annyi derült ki hogy rövidlátó vagyok a jobb szememmel,de a szemfenék és minden más tökéletes.
2015. ápr. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ha szikrákat látsz fényes világos felületeken, égen. Az (elvileg) teljesen normális.
2015. ápr. 18. 09:42
 17/23 JasDave válasza:

Nekem is gyerekkorom óta van. Sokkal valószínűbb migréneseknél, illetve pánikbetegséggel küzdőknél.

Kutatják már de még nem tudják mitől van. Én mindenféle vizsgálaton átestem tetőtől talpig. MRI CTI Ultrahang Speciikus vérképek stb semmi bajom. :)

Ez engem megnyugtat. De el nem múlik tőle. :) Szorongásos helyzetekben szarabb. :) Szóval szerintem ehhez köthető :)

2016. szept. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
nekem
2016. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
mindenkinek van visual snowja de nem mindenki látja ez csak a szembelévő fehérje nyugi nem veszélyes. ne foglalkozz vele ne szorongj és nem veszed észre. csak akkor látod ha erre gondolsz. az agyad a te írányításod allat áll. nyugtatót ne szedj rosszabbít rajta.
2016. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Sziasztok! Vagytok még? Nekem most jelentkezett kb 3 hónapja a csaszarom után.. valaki megtalálta erre a gyogymodot? És amúgy bele lehet halni? Vagy ez nem halálos? Én is nagyon félek.. 1000 orvost be jártam, semmi bajom, viszont a fülem csak bug és a szemem csak rebeg.. borzasztó! Meg néha más tünetek is .. szédülés stb.. annyira ilyeszto.. regebben csak néha láttam így de pár hete állandósult! Segítség!!
2022. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!