Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez a szag? A testemből...

Mi ez a szag? A testemből árad ki, és nem testszag valami büdös

Figyelt kérdés
Vérvételre várok, nem szedek semmmit, soha nem volt problémám átlagnál jobban, izzadok, hasi ultrahang megcsináltatattam semmit nem találtak, voltam vizelet vizsgálaton semmi, már teljesen belevagyok betegedve,hogy állandóan azt mondják olyan kellemetlen a szagom, és én is érzem,de nem tudom igazából melyik testrészemből jön elvileg nem a felsőtestemből, mivel próbáltam dezodorokat, meg mindent, de nem tudom elfedni semmivel ezt a szagot mert nagyon erős, már szinte nem akarok emberek közé menni sem,mert ezt hallom mindig,de büdös van! és már olyan rossz,hogy belevagyok őrülve, valaki segít?
2013. dec. 14. 13:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és hány éves?
2013. dec. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
19 éves, srác, és azt vettem észre a péniszem körül alatt ott a fityma körül viszket lehet hogy gombás az egész testem és azért van szaga? mert kb féléve gombás volt a kezem és a lábam körömgombás és még hébe-hóba visszatér
2013. dec. 14. 14:57
 3/12 A kérdező kommentje:
rosszul írtam nem fityma hanem ott a herék alatt a végbél felé ill. a herék alatt
2013. dec. 14. 14:59
 4/12 anonim válasza:

háát most megrohadsz!

Miért nem vigyáztál hogy ne kapj el fertőzést?Naponta mosni kellett volna ott lent is......

Menj dokihoz!

2013. dec. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a retardált válaszodat, szerinted a vérvételre csak úgy elmegyek papír nélkül? vagy mi? , 3 féle bőrgyógyásznál voltam csak megjegyezném meg mellette 2 sima doktornál, és nem tudom mi lehet ez lehet csak lábszag ,de szerintem annak más szaga van ,hintőpor felázik és solutio antisodorica kiszárítja a talpam, lehet,,felsőtestem jó szagú csak lefele nem valószínű lábamból jön,csak azt nem értem miért érezni,cipőn keresztül is
2013. dec. 21. 11:18
 6/12 kratos17 válasza:
Szeva. Nekem is ugyan ez a problemam. Azt szeretnem kerdezni toled, bar lehet keson, h nekem megoldodott a problemad? Ha igen, h?
2016. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Parazita fertőzés
2016. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem os ugyan ez a bajom!

Mosakszok es az orvos se hiszi el h budos szag arad belolem lentrol de csak este fele. Regen soha nem volt olyen gondom.

Szo serint rohadas szag.. nem tudom mit tegyek .

2017. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Soha eletembe nem voltam budos a szag mintha a bal oldalam felol jonne de nem is szellentetten mert ereznem ..

Annyira eros h kb 4-5 ember a buszon megerzi.. segitsen vki.

Voltam vervetelen es voltam vizeleten is

2017. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nem tudom h ugyan ez a bajunk e.

De en lany vagyok es voltam nogyogyasznal.. azt mondta alul semmi gond. Pedig mintha lentrol ereznem a szagot csak nem tudom soha kitalani honnan.. Valaki segitsen. Szornyu..

2017. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!