Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzéketlen és fáj...

Miért érzéketlen és fáj időnként a bal kezemen egy rész?

Figyelt kérdés

[link]


Lefényképeztem, és körberajzoltam a kezemen az érzéketlen részt. Ha nyomom érzek egy kis fájdalmat (alig), de ha megcsípem a bőrt akkor érzem.

Nem tudok fát hasogatni, mert elkezd bizseregni, ill. hideg hatására belenyilall a fájdalom. Nyár közepén volt egy kisebb koccanásom (20km/h-val a motorom lábtartója beleért egy beton oszlopba, és fenékre estem. Ott még nem éreztem, hogy fájt volna az alkarom körberajzolt része. Majd 3 hónapot dolgoztam fagyasztókamrában, de még itt sem volt semmi gond. Majd egy takarítócéghez kerültem, ahol rengeteget kellett felmosni (nem vicc), és ínhüvely gyulladásom lett, amivel 3 hétig még dolgoztam. Alig bírtam mozgatni. Majd a csökkentett munkavégzésem miatt kirúgtak. De az utolsó nap a motoromat megemeltem és éreztem, hogy hirtelen elzsibbad a kezem, mintha hangyák másztak volna rajta. Elöntötte még egy meleg érzés, és mintha pattant volna valami. Remélem nem szakadt el az ínszalag.

Nincs TB-m ezért nem voltam orvosnál!


2013. dec. 23. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!