Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? A tüneteim/...

Mi lehet ez? A tüneteim/ panaszaim lent részletezem. Eléggé kétségbeestem 16/L

Figyelt kérdés

A tüneteim/panaszaim.

Láz hőemelkedés 23ikától egészen mostanáig. max 38.9 min 37 valamennyi. Kaptam rá gyógyszereket is.

idő közben új tünet jelentkezett, enyhe alhasi fájdalom, furcsán szúr vagy pedig olyan mintha egy szalagot kötöttek volna rá. nem szorosan csak érzem. Minden hónap 1.2 hetén jön meg és néha így érzem a fájdalmat mielőtt megjön. de nem értem, lehet nincs is köze. oh ésmég annyit h a láz mindig estére megy fel. ! nemközbe mindig 37 valamennyi.


2013. dec. 30. 03:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászaton voltál? Lehet, hogy ott van valami gyulladás.
2013. dec. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre csak egy orvosi vizsgálat után kaphatsz választ!
2013. dec. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ezt meg kéne nézetni, lehet nőgyógyászati probléma, esetleg urológiai, vagy esetleg egy nem tipikus vakbélgyulladás. Orvosnak látnia kéne mindenképp.
2013. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat :) a láz elmúlt, épp hogy hőemelkedés és a fájdalom is csak néha jelentkezik:DD
2013. dec. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!