Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyógyszerfüggőség! Frontin...

Gyógyszerfüggőség! Frontin 0,5. Van itt olyan aki szintén függő vagy csak volt?

Figyelt kérdés

2ève szedem

Egyszer már 5éve leszoktam ,de most nem tudom ,hogy kezdjek hozzá.


Tudtok tanácsot adni?


2014. jan. 2. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A frontinra nem lehet raszokni. Menj pszicholugushoz.
2014. jan. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Frontinra ra lehet szokni, es nem jo dolog, hogy idonkent emelni kell az adagot, hogy hatasos maradjon.

Hatoanyaga Alprazolam, ami = Xanax


De tenyleg orvostol kerj segitseget.

2014. jan. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azert kerj orvostol segitseget, mert lehet, hogy elvonasi tuneteket okoz, ha csak ugy abbahagyod.
2014. jan. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De,rálehet szokni. Ki mondta ,hogy nem?


Igen ,tudom. Anno 0,25-öst szedtem s már kevés volt.


Milyen orvoshoz menjek? Pszichològus v Pszichiáter? Kineziològus ?


Valeriana jò leszokàs segìtőnek?

2014. jan. 2. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Rá lehet szokni, nanáhogy! Én leszoktam róla most ősszel. Nem volt könnyű. A leszokás egy projekt, nem mindegy, mikor kezdesz neki. Ha nyugtalan időszakod van, sok a stressz, akkor inkább még ne. Csökkentsd az adagot, felezd 2 hétig, aztán negyedelj. Sajnos elvonási tünetek nélkül (idegesség, izzadás, szorongás) nem úszod meg, de enyhítheted a tüneteket, ha sportolsz, sétálsz a terméeszetben. Én elmentem addiktológiára, hogy kiírjanak 1 hónapra, és akkor legalább a munka miatt nem kellett izgulnom, hogy ott hogyan teljesítek. Menni fog, kitartás! Szerintem nem kell feltétlenül orvos a leszokáshoz, csak figyelj magadra, és a leszokásd egy stabil időszakra időzítsd.
2014. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ejha.Köszönöm a válaszod.


Akkor még várnom kell vele egy pár hónapot, mert most van vizsgaidőszak is :/

2014. jan. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!