Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha már most...

Mit tegyek, ha már most rászoktam a Frontinra? (Még csak két hónapja szedem) Vagyis, hogy lehetséges, hogy ezek-e az elvonási tünetei?

Figyelt kérdés
0,25mg-osat szedek, reggel egy fél este egy egész, de elő-előfordult, hogy reggel egy egészet szedtem be vagy többet, ha rossz kedvem volt. De volt, hogy néha kihagytam egy napra is a szedését. Most ha nem szedem be a felírt adagot, nagyon furcsán érzem magam, mintha "hallucinálnék" és elég rossz a közérzetem. Már pedig azt olvastam, hogy az elvonási tünetei a kézremegés etc., de nekem semmi ilyen sincs ekkor, csak a fentebb írtak. Vagy előfordulhat, hogy ez mástól van akkor?

2012. dec. 23. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
a frontinra nem lehet rászokni, így elvonási tünetei sem lehetnek. Inkább a depresszióban keresd a hibát.
2012. dec. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Az orvost kérdezd, aki felírta.


Nekem a Frontin nagyon sokat segített.


Hosszú történet, de baromi stresszes voltam hosszú ideig.

Javult a helyzet, OK, viszont az megmaradt, hogy nem tudtam aludni, éjszakánként összevetve 3-4 órát aludtam, de azt is megszakításokkal, forgolódva, ki voltam készülve teljesen, a nem alvás iszonyúan kicsinálja az embert.


1,5 évig szenvedtem így, míg az orvos felírta a Frontint.


Egyet veszek be csak, 0,25-öst, éjszakára, nappal soha, és ki vagyok cserélve.


Semmi más nem segített, se gyógytea, se relaxálás, se homeopátia, semmi, de ez a gyógyszer kellett, már az idegösszeroppanás határán voltam a kialvatlanságtól.


Nyilván vannak mellékhatásai is, fokozatosan kell leállni vele, nem össze-vissza szedni.


Az orvossal egyeztess, nyilván nem potyára írta fel!

2012. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2012. dec. 23. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez az adag lófing, nekem annak idején a háromszorosát írták, és simán abba tudtam hagyni. Lehet, hogy pont az a baj, hogy kevés...
2012. dec. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
nem tudom melyik idióta pontozta le az elsőt, de kívánok neki 3 marékkal egyszerre a frontineból. Nyomi.
2012. dec. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
még hogy nem lehet rászokni.. erre csak az a válaszom,pénteken elfogyott a frontinom,azóta nem tudok aludni,,,remegek szószerint,a gyomrom már fáj a szorongástól...eszembe jutott,hogy régebben begurult eg szem a hütöalá,nem volt egyszerü,de kivadásztam ,mostmár javulok,,,ma van már doki ,hogy elmenjek a vényért. sajna rászoktam,,
2013. jan. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
..........Nagyon is rá lehet szokni ,itt vagyok én :élő pl.-nak nem tudom letenni ezt a sz..t,mert amint abbahagytam,mellkasifájdalmaim voltak,nem alvás,öngyilkosság....ájjulás...stb.Aztán elkezdtem csökkenteni kb:2 hónapja nagyon lassan,már negyednél jártam amikor annyira nem birtam az elvonás okozta hangulatokat,hogy ismét növeltem,csak már legyen egy kicsit jobb,mégha pár órára is:(((((persze erről nem mesélnek amikor felírja a doki 85.-ft.-ért!!!!!!
2013. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ja és azt mélg hozzátenném,hogy nem vagyunk egyformák!!!!!!!!Valaki 3-4-szeres adagtól sem érez semmit ,míg a a másik a 0,25-től is függővé válik:(((((((((((
2013. jan. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
én még annyit hozzátennék,hogy eszetekbe ne jusson frontin mellett alkoholt fogyasztani.tapasztalatból mondom...nagyon megváltoztatja az ember tudatát,viselkedését.
2013. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vlcskó-Lingl Ezsébet ***** válasza:
A fronti a Xanax olcsóbb változata, tehát függőséget okozó gyógyszer. Ha betertod az orvos utasítását, egy idő után sajnos, / mint általában a drogoknál/, a szervezet egyre többet kér, azért érzed furcsán magad. Ha le szeretnél állni, azt mindenféle képen fokozatosan, s nagyon lassan tedd meg. Ha én még1xer kezdhetném, soha nem szednék függőséget okozó szert, bármilyen jó hatása is van, mert egy idő után mindenféle képen visszaüt......
2013. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!