Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax vagy Frontin gyógyszerek...

Xanax vagy Frontin gyógyszereket szed az illető 6 éve, itallal napi 4-6 mg-ot. Le tud szokni róla, vagy ez sírig tartó veszedelem?

Figyelt kérdés
A kérdés nem könnyű, hogy miért? Mert már függő, ...
2011. dec. 21. 00:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, illene abbahagynia minél hamarabb, ugyanis lehet, hogy ő úgy érzi, neki ez jó, de ha valami, az biztos, hogy a mája nem ért vele egyet...
2011. dec. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit megijeszteni, de nem rég ebbe halt bele egy ismerősöm.
2011. dec. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez a kombó már orvosi segítséget fog igényelni.
2011. dec. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ez durva és elég nehéz lesz mert az elvonási tünetek olyan borzalmasak, amit nem tud elképzelni aki nem volt benne.

Én pánikra szedek rivotrilt de a déli fél szem adagomat már elhagytam, de azt a poklot nem kívánom senkinek. Szédülés, hányinger, egyensúlyzavar, remegés, gyengeség, gyomorideg stb. hetekig. De valahol el kellett kezdeni.

Én magamat trenírozom lelkileg ez bevált eddig. Remélem tudom folytatni.

2011. dec. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Sok sikert Neked:'Ez durva' hozzászóló.
2011. dec. 21. 01:48
 6/19 anonim ***** válasza:
33%
Egy ismerösöm napi 40 (negyven) szem Xanaxot evett, amire töményet ivott, és úgy vezetett. Egyszer csak úgy gondolta, hogy abbahagyja. A hirtelen gyógyszermegvonás eredménye stroke lett.
2011. dec. 21. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 404 ***** válasza:
100%
Nem lett véletlenül szellemi vagy testi fogyatékos a beteg a mellékhatások miatt? Száj rángatózás, vagy fej tekerés inger tünet esetleg jelentkezett? Le lehet szokni természetesen mindenről, fokozatosan.
2011. dec. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez tényleg valami elvonóközpontot igényel, ezek durva dolgok, mint írták, szörnyű vége lehet.
2011. dec. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
404: hebegő beszéd, dadogás, és írtó nehez kel reggelente.
2011. dec. 21. 15:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Ilyen mennyiségnél már orvosi segítség szükséges.
2011. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!