Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Letapadás illetve fitymaszűkül...

Letapadás illetve fitymaszűkület befolyásolja a pénisz méretét? Illetve metélés után észlelhető ezen a téren vmi változás?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat szeretnék
2013. dec. 18. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Nem befolyásolja és a műtűt után sem lesz nagyobb. Ugyan akkora marad, mint amekkora volt.
2013. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ami a méretét illetni nem .Másban viszont szemmel láthatólag ,és érzelmi síkon is .
2013. dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Például?
2013. dec. 18. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A műtét után nagyobb lesz a makk, mert fityma nem szorítja el. Aki állandóan hátrhúzva tartja, annak is nagyobb lesz egy idő után, ezért van olyan, hogy ha sokáig úgy tartod, akkor már nem tudod előrehúzni, mert makk terebélyesebb lesz.
2013. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem igaz. Attól, hogy hátrahúzva tartod, nem lesz nagyobb. És ha nem tudja valaki visszahúzni, az is a fitymaszűkület miatt alakul ki, nem pedig attól, hogy hátrahúzva tartotta.
2013. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Én addig húzogattam a pasimnak, mivel nem lehetett teljesen lehúzni, csak kb. a feléig, hogy kitágult a bőr és teljesen le tudtam húzni, szóval normális lett és érezhetően nagyobb lett a farka.
2014. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!