Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon vágyom az elismerésre,...

Nagyon vágyom az elismerésre, de ha megkapom nem leszek tőle elégedett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sokszor ha látom hogy valaki csinált valamit és elismerték miatta, megdícsérték érte, rám jön az érzés hogy meg kell tennem nekem is, (vagy valami hasonlót ha azt épp nem tudnám amit az adott személy,) és jobban mint ő.


Ha megkapom a várva várt elismerést valamiért, szinte mindig azt gondolom hogy nem mondanak igazat, akarnak valamit és azért mondják, vagy zavarba jövök. Aztán meg arra gondolok hogy jobb munkát is végezhettem volna, nem lett elég jó..


Hogy küzdhetem ezt le? :( 16/L



2014. jan. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,én is így vagyok vele.
2014. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szakember segítségével. Ehhez tudat alatt kell átrendezni a dolgokat, az meg nem megy "házilag". Én úgy 30 évig próbáltam önerőből, nem ment. Szakemberrel pár hónap alatt.
2014. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!