Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet gyakori hányingerem?

Mitől lehet gyakori hányingerem?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, hogy 1000-nyi ok lehetene, de ezek a körülmények:


HÁNYINGEREM PONTOS LEÍRÁSA:

Nem olyan, mint amikor vírusom van. Egy kicsit más. Most is hányingerem van, és itt rögvest tudnék hányni. :S


HÁNYINGER ÉRZÉS GYAKORISÁGA:

Nem rég kezdtem el érezni. kb. úgy múlt héten. Eddig 2 naponta volt, de már napi egyszer (néhány nap kivételével).


Ha valami lényegest még le kéne írnom szóljatok. Amúgy szerintem (talán) lehet, hogy azért van hányingerem, mert migrénem is van. Eddig mindig csak fejfájással éreztem a migrént, aztán néha-néha (még most is) szem fájásra ment át, és most jött a hányinger (a szem fájás se jött be olyan régen...). De mostanában a suliba sokat is idegeskedtem.... (tanárok, dogák, tanulás, barátok stb...) Lehet, hogy attól van?


Szerintetek menjek orvoshoz? Mit írjak még le? Migrén miatt lehet? Esetleg a gyakori stressz? Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jan. 13. 20:10
 1/1 anonim válasza:

Terhesség .

Idegesség.

Valamilyen meg szokott étel -ital amit napi szinten fogyasztasz .


És még sok sok más is lehet a háttérben .

2014. jan. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!