Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az alvaszavar mennyire komoly...

Az alvaszavar mennyire komoly problema szerintetek? 29 / f

Figyelt kérdés

Mar tobb mint 2 eve van alvasproblemam, de nagyon durva. Vagy nem alszom semmit ejszaka, csak napkozben, vagy ha alzom is felkelek 3-4 ora alvas utan, de ha alszom valamennyit akkor sem melyen, csak felszinesen.


Gyakorlatilag mindig nagyon faradt vagyok, egyfolytaban, es nagyon idegesit.


Dolgozni sem megyek most, pont e miatt, mert egyszeruen kikeszulnek, az elozo munkahelyemrol is ezert tettek ki mert mar nem tudtam teljesiteni. Altato nem segit, voltam mar tobb kivizsgalason is, azt mondtak hogy egyfajta skizofreniam van, ami folyamatos belso feszultseget general, es ezert nem megy az alvas (meg tobb egyeb dolog sem...)

Most anyukammal elek, es nyaggat hogy menjek dolgozni, mondom hogy mennek en, de igy hogyan? Nem akarok gyogyszereket szedni, mar szedtem, nem oldottak meg semmit.

A haverok is azt mondjak hogy nem nagy ugy, faradtan is lehet dolgozni!

Tenyleg igy van? Csak en volnek nagyon puhany? Sokat gondolkodom ezen, hogy valoszinuleg csak sirankozok itt ossze vissza, es nincs is semmi gondom, az alvassal meg nem kell foglalkozni?

Ti mit tennetek a helyemben? Nagyon el vagyok keseredve, hogy igy alakul az eletem :(



2014. jan. 15. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy rendes orvoshoz, mert ez nagy probléma. Teljesen tönkre megy a szervezeted, az agyadnak nincs elég ideje dolgozni. Napi 6 óra alvás minimum kell.
2014. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!