Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok folyton éhes, és...

Miért vagyok folyton éhes, és mégis sovány?

Figyelt kérdés
Szóval folyton éhes vagyok.De tényleg.Szüntelenül.Ha vacsora után,ahol megettem egy csomó mindent ránézek egy szórólapra,azonnal éhes leszek.De ez nem minden.14 vagyok 8.-osztályos és 38 kg.Minaz ellenére,hogy ennyire éhes vagyok.Az éhség pedig nem szűnik.És természetesen nem eszek folyton,sőt van olyan h ebéd után állati éhes leszek,de inkább szenvedek,mert nem hiszem h jót tenne a szüntelen evés.Hízni meg nem bírok.1.osztályba 19 kilóval mentem,de akkor még nem volt ez a folytonos éhség.Nyolc év alatt összesen 19 kilót híztam.Nem tudom mit tegyek,teljesen ki vagyok már.

2013. márc. 7. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni, hogy nincs-e valamilyen szervi oka, pl. cukorbetegség, pajzsmirigy probléma, hormon, stb. Az is lehet, hogy csak a koroddal dolog, a tinik és kamaszok rettentő sokat esznek és általában nem híznak, ha amúgy is sovány az alkatuk.
2013. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tud rendesen felszívódni a tápanyag a szervezetedben.
2013. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Emberi fogyasztásra alkalmas ételeket eszel?
2013. márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
na velem is ugyanez a probléma csak én nem 38 hanem 48 kg vagyok ugyanúgy 8.-os 14 éves. igyál amikor megéhezel evés után hidd el segíteni fog :)
2013. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bajer ***** válasza:
Jó neked. Te következmények nélkül ehetsz mindenféle kalóriadús kaját. Irigyellek.
2013. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg jó, ha háromszor eszek egy nap, mégis dagadt vagyok. :/ Valamilyen szinten irigyellek. :)
2013. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hááát...megértelek utolsó...de hidd el nem ell erre irigykedni...
2013. ápr. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!