Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Teljesen...

Mi bajom lehet? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Nem tudom, mi lehet velem, de amikor a barátommal kapcsolatban valami rossz dolog történik, ami miatt magamat okolom, olyan szinten kétségbe esek, hogy kapkodni kezdem a levegőt közben merev tekintettel nézek ki a fejemből, a gondolataim teljesen megszűnnek és csak a kétségbeesést érzem. Mint valami önkívületi állapot. oO Meg néha olyan érzésem van mintha... nem is tudom, mintha valami fojtogatna, de levegőt kapok. Ez is egyre gyakrabban, egyre erősebben. Plussz volt olyan is, hogy önként fájdalmat okoztam magamnak. Legszívesebben felvágtam volna az ereimet, de nem tehettem, mert a barátom nagyon ki készülne, így is aggódik miattam. Ezért csak karmolásztam magam, az is épp eléggé fájt, de nyoma nem maradt. Pánikbeteg is vagyok és a legkisebb dolgokon elsírom magam. A suliba is egész nap stresszelek meg szorongok a bunkók miatt. Utálok emberek közé menni, mert mindig ilyen életunt hangulatom van, meg ingerlékeny vagyok, egyedül a barátom mellett nem. Mellette még tudok nevetni.

Mi lehettett ez az ún "önkívületi állapot"? Mik ezek a rosszullétek? Idegösszeroppanás? Vagy más? Egy lelki roncs vagyok, kérlek segítsetek!

16/l


2013. márc. 31. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ezek a tünetek is betüdhatók pániknak ... de amúgy nem tudom, hogy miben nyílvánul meg nálad a pánikbetegség szerinted, ha nem ezekben? Pusztán a sírásban?

Reagálnék a többire is, de valahogy most nincs agyam hozzá :P.

2013. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A panaszaidat a pánikbetegség okozza.De a kedvetlenség,az,h nem érzed jól magad sehol,az önbántalmazás gondolata már depresszióra utal.Nagyon fontos lenne elmenned pszichiátriára,amíg fiatal vagy és csak egy kezdődőd dologról van szó! Megkeserítheti az egész életedet. A párod pedig, nem lehet tudni meddig bírja majd így melletted.
2013. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jegecske ***** válasza:

Nem hiszem, hogy egyedül meg tudsz birkózni ezzel az állapottal.

A pánik a kisebb baj, szerintem. Nem bocsátkozok találgatásokba, vannak erre képzett orvosok, sürgősen keres fel egyet

2013. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!