Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudok holnapra annyira...

Hogyan tudok holnapra annyira beteg lenni hogy ne menjek suliba? . Gondolok itt lázra, hasmenésre stb. nem azért nem akarok menni mert dolgozat lesz ugy hogy kíméljetek azoktól a válaszoktol hogy inkább tanuld meg az anyagot.

Figyelt kérdés
Nem szoktam nagyon beteg lenni, meg hiányozni sem szoktam sokat csak most úgy érzem hogy szükségem van egy nap szabira. Bevált módszereket mondjatok légyszives!!:)

2014. jan. 27. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Más meg örülne, ha egészséges lehetne.

Ne akarj semmi bajt összeszedni. Majd hétvégén lesz két szabadnapod! :)

2014. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Én amikor nem akartam menni (mondjuk ez ritka volt), akkor odamentem a szülőkhöz, és kértem egy igazolást, és adtak.

Próbáld meg, hátha adnak.


Egyébként tényleg mi az oka? (-:

2014. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a szülőd igazolhat még 3 napot? ha igen,akkor sima ügy,mond azt,hogy rosszul érzed magad,fáj a hasad,a fejed.

nekem egyszer "hasmenésem" volt. ültem a wc-n összegörnyedve 5 percig,és reggel ezt vagy 4-szer megismételtem,miközben jajgattam. anyám simán bevette,otthon maradtam.

2014. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Hasmenésed van és kész...-reggel ezt mondod.

Nem f@shatod végig az egész várost....

2014. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Addig örülj, amíg nem vagy igazán beteg! Minden héten van 2 nap pihenő. Szombat, vasárnap.
2014. jan. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Na mi volt? Mentél suliba vagy nem?
2014. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mentem végül.:)
2014. jan. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!