Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap nem akarok suliba...

Holnap nem akarok suliba menni! Hogyan szimuláljak betegséget?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasmenés. Ki ellenőrzi?

Csak annyi a dolgod, hogy sűrűn szaladgálj a vécére.

Meg persze ne legyél jobban hirtelen délutánra vagy másnapra, mert az rohadt átlátszó.

2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
én beraktam a vizet a hűbe kb 10 percre.. megittam gyorsan.plusz le fagyasztott sóskával jegeletem a torkom:DD meg mentem suliba tátott szájjal hogy menjen bele a hideg.meg bele leheltem a fagyasztóba:DD és most torok gyuszim van..meg fej fájás
2013. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Y) gratulálok neked ehhez
2013. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tadel válasza:
Sós kávé
2013. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
!!NAGYON JO GARANTALOM HOGY BEVAL EZ A TIPP: VEGYEL EGY KENDOT (KONYHAI) FORRO VIZBEN MELEGITSD 1-3 PERCIG,TEDD A HONALJADHOZ 2PERCRE KOZBEN A RADIATORHOZ TEDD A HOMLOKOD(HA A SZULOK LEAKARJAK ELLENORIZNI HOGY TENYLEG VAN E LAZAD) KER PERC UTAN GOYRSAN HIVD A SZULOKET HOGY NEM ERZED JOL MAGAD MEGFOGJAK A HOMLOKOD (TUTI"LAZ"AT HISZNEK) MEGMERED A HOMEROVEL A "LAZAD " EN DIGITALISSAL CSINALTAM HOGY BIZTOS HASSON VEGYETEK EGYET HA NINCS OTTHON, NEKEM 38,9 VOLT A "LAZAM" TUTI MODSZER JA ES NE VEGYEL BE EROS LAZCSILLAPITOT GONDOLOM UGYIS ADNAK A SZULOK AKKOR MONDD AZT HOGY NEM BIROD LENYELNI STB.:) MERT LEVISZI A TESTHOMERSEKLETET (TAPASZTALAT!!) PROBALJATOK KI :)EZ SOHA NEM BUKOTT MEG!:)
2014. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak kinézed az aktuális bajokat, pl görcsös hasfájás és hányinger.
2014. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#5. Törülközővel is lehet? Bocs h itt teszem fel de fontos.
2015. dec. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!