Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor múlik el a nyomásérzet...

Mikor múlik el a nyomásérzet a szív körül?

Figyelt kérdés

Nyomás érzet a szívnél. Ma lett vége a vizsgaidőszaknak, nagyon stresszes heten vagyok túl.3-4 napja tart ez az állapot- sétálás közben többször meg kell állnom. Nyomó érzést érzek a szívnél, olyan mintha össze akarnék esni ilyenkor. Persze lehet csak túlaggódom, nem tudom. Voltam kardiológián is tegnap elött. Megvizsgáltak ( Ekg, szívultrahan) Szervi bajom nincs szerencsére.Kiderült, hogy a szívbillentyű melletti ér van megduzzadva. A doktornő azt mondta a stressztől van, de majd elmúlik ez a fajta kellemetlen állapot.


A fő kérdésem az lenne, hogy akinek volt már ilyen, hogy stressztől megduzzadt a szívbillentyű melletti ér, hogy mikor múlik el ez az állapot? Illetve hogy mit tesztek azért, hogy elmúljon az állapot?

Nekem citromfű teát, magneb6-ot ajánlott a doktornő, na meg persze pihenést.

Sosem volt még ilyen érzésem, de nagyon kellemetlen, zavar a napi életvitelben. Remélem tényleg csak a stressz miatt volt és hamar elmúlik mos tmár.

Előre is köszönöm az építő jellegű válaszokat.



#szív körüli nyomás érzet
2014. jan. 31. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szívbillentyűből van 4 darab, és a környékükön elég sok a nagyér, szóval ezek az adatok sajnos nem túl informatívak. Gyanítom, hogy valamit félreérthettél. Mindenesetre ha ezen görcsölsz, az biztosan nem fog segíteni - pihenj, nézz valami jó filmet, igyad a citromfű teát, és ne gondolj most a sulira.
2014. jan. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a magne b6 segített.Ha valami gond lenne ez a két vizsgálat kimutatta volna.Ne aggódj emiatt mert akkor emiatt nem múlik el.Egészséges vagy.Gondolj erre.És ha nem is minden 2. de minden 3.embernek van ilyen.
2014. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ezt diagnosztizálták nálad? Mármint, hogy az ér van megduzzadva? Ilyen problémáról még nem is hallottam. A tüneted lehet ideg alapon. A citromfű teából naponta több csészével is meg ihatsz és a magnéziumot én is ajánlom.Ha van pénzed vegyél magadnak Neuroptim vitamint. Ebben már van magnézium és jó erős B vitamin komplex, valamint van benne egy gyógynövény ami kicsit nyugtat. Engem ez rendbe hozott szorongásos betegségből.
2014. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!