Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vajon bőrrák lécci nyugtass...

Robinson1 kérdése:

Ez vajon bőrrák lécci nyugtassatok meg?

Figyelt kérdés
13 vagyok. biosz órán beszéltünk a börrakrol. otthon észrevettem h egy új anyajegyszerűség jön létre az arcomon.olvastam róla a neten és pirosnak kell legyen h melanoma legyen. 2nap mulva a hátamon vagy 5 anyajehyet vettem észre melyek régeb talán nem volta ott. nem tudom mert nem figyelgettem.az egyik elégge sötet, fekete.

2014. febr. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg bebeszéled magadnak, mert sok iszonyatot hallottál róla. És most elkezdted magad figyelni, és mindentől megijedsz.

De azért az anyajegyeidet nem árt megnézetni, figyeltetni bőrgyógyásszal. Ha aggódsz, mutasd meg valakinek. Semmi kellemetlen, egy nagyítóval megnézik.

2014. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet igazad van szerintem is ez lehet. amugy mutattam anyumnak ő azt mondta lehet egy uj anyajegy.
2014. febr. 1. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha biztosat akarsz tudni, menj el bőrgyógyászhoz, de a legrosszabbra ne gondolj!
2014. febr. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha sokat napozol (leégsz) v. megsérül az anyajegy,

akkor lehet belőle elváltozás

2014. febr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam leégni. s mi van akkor ha új anyajegyeim lesznek má 4 vagy5 új van
2014. febr. 3. 09:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez lehet a serdulő kor miatt?
2014. febr. 3. 09:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez független a serdülőkortól.
2014. febr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szia.Nem akarlak megijeszteni,de az egyik kolléganőmnek az anyja 2 hete halt meg rákban. Tünés azonnal orvoshoz!Két dolog történhet: 1-a doki kiröhög mert semmi bajod(adja az ég) 2-azonnal elkezdik kezelni a bajt.A rákosok azért halnak meg mert nem mennek időben orvoshoz!!!!!!!Anyám nagynénje 20 évig élt rákkal és nem abban halt meg!!!!
2014. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat de nemhiszem mert nem változnak sztem is csak biosz ora miatt van felkaptam az ügyet
2014. febr. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!