Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valami betegségem, ha...

Van valami betegségem, ha órákig tart elaludnom?

Figyelt kérdés
Általában 11-éjfél körül fekszem le, gyakran 02.00-02.30 körül alszom el, akkor is, ha egész nap dolgoztam / iskolában voltam és elfáradtam. Hétvégén, ha nem fáradok el, gyakran 3-4 óra is lehet, mire elalszom. Hétköznap hatkor kelek, így a 4 óra alvásnak köszönhetően egyfolytában fáradt vagyok. Ha meg túl korán lefekszem (tízkor mondjuk), és véletlenül hamar is elalszom, kettőkor felébredek, és nem tudok visszaaludni... Mit tegyek? Már másfél éve folyamatosan álmos vagyok.
2014. febr. 2. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, van kimondottan ezzel foglalkozó intézmény is.
2014. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez alvászavar lehet, erre általában erős nyugtatókat szoktak felírni pszichiátrián/háziorvosnál.

Én azt ajánlom először próbálkozz meg a természetes készítményekkel, teákkal, mert a gyógyszerről elég nehéz leszokni.

Egyébként mit szoktál csinálni ha nem tudsz aludni?

Gondolkodsz, forgolódsz, vagy Tv-zel?

2014. febr. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fàradtsàg ellenére valami élénkìtõ hatàsút eszel vagy iszol ami kihat. Én ha 5 utàn akàr 1 pohàr kòlàt is iszok nem tudok aludni pont úgy ahogy leìrtad.
2014. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!