Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam a nőgyogyásznál aki...

Agicca kérdése:

Voltam a nőgyogyásznál aki megállapitotta azt, hogy 5 hetes terhes vagyok és a chytológiai vizsgálatom azt igazolta vissza, hogy gombás vagyok a fajtája:clamidia! Hogy lehet, hogy semmilyen tünetem nincs. Biztos, hogy gombás vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A chlamydia nem gomba, hanem baktérium. És igen, lehet teljesen tünetmentes.
2014. febr. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel írt rá canesten plus krémet,de az utmutatójában az van,hogy terhesek ne használják.Nyugodtan használhatom?és a párom is kenje magát canesten krémmel.köszönöm a választ
2014. febr. 15. 09:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy a chlamydia baktérium. A Canesten meg gombaellenes szer. Ha csak chlamydiád van, akkor semmire nem mész vele.
2014. febr. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esküszöm nem értem ezt a canesten plus krémet, a chlamydia tényleg nem gomba, mit akar azzal gyógyítani? katasztrófa egy orvosod lehet... Ha az van ráírva, hogy terhesek nem használhatják, akkor ne használd.
2014. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Válts orvost, ez a mostani nagyon gáz.
2014. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-nek,aki 2. is! Erre nem a Canesten a megfelelő kezelés! Gyorsan keress másik orvost,mert a chlamydia fertőzés,akár vetéléshez is vezethet! Antibiotikumra van szükséged.
2014. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm másik orvost keresek mert ez nem normális félre kezelne és még az első babánk is elmenne!!
2014. febr. 15. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!