Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lézeres kezelés körömbenövés...

Lézeres kezelés körömbenövés ellen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Már rég megvan ez a problémám és egyre zavarób,lézeres kezelés mellett döntenék,akinek van tapasztalata azzal kapcsolatban is irhatna. És hogy zajlik ez az egész? Mennyire fáj? Kb. mennyibe kerül és egyáltalán hol?Én felvidéki vagyok,itt még nem találkoztam ilyen kezeléssel sajna.
2014. febr. 22. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kapsz egy injekciót a lábadba, aztán műtenek. Nem érzel semmit közben! Az injekció fáj, de a többi az nem! Már háromszor csináltattam a lábamat(mindig különböző oldalát) most egy ápolónő nézte a lábamat, és megkérdezte, hogy melyiket, mert szinte nyomtalan a műtét helye!Ja, és nem újult ki azóta sem. Olyan elven működik, hogy elégeti a lézer azokat a sejteket, amik oldalra nőnek.Debrecenben két hete 16 ezerért csinálta egy nagyon hozzáértő orvos.

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan :)

2014. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még 1x köszi:)
2014. febr. 24. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!