Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étrend váltásnál szédülés és...

Étrend váltásnál szédülés és látászavarok?

Figyelt kérdés

Kb. két hete egyik napról a másikra kiiktattam az étrendemből a cukrot, fehér lisztet és tejtermékeket. Rá kb. egy-másfél hétre kezdődtek a szédülgetéseim (nem forog velem a világ, inkább olyan érzés, mint mikor becsíp az ember, és bizonytalanná válik a helyzete, környezete) fájdogál a fejem néha és a szédüléssel egy időben látászavaraim lesznek: élesen látok, de mégis furán, bizonytalanul, fáradékony is vagyok.


Minden egyes szédülés alkalmával mértem vérnoymást, olyan kiváló értékekkelmint még soha, és a vércukrom is rendben van.


Mi lehet a baj? Vagy ez csak az étrend változtatás mellékhatása?



2014. febr. 15. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Vérvételre menj el, tippre vitaminhiány lesz.
2014. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, annyi gyümölcsöt és zöldséget eszem, mint még életemben soha, ezek elvileg teli vannak vitaminnal, nem? Több vérképet is csináltattam mostanában, de egyre sem mondta az orvos, hogy vitaminhiány miatt magasabb vagy alacsonyabb itt-ott z érték.
2014. febr. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!