Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Feldagadt ujjak mitől lehetnek...

Feldagadt ujjak mitől lehetnek fiatal korban, hideg, gyulladás, allergia, reuma?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Vizesedés?
2014. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy víz gyülemlett fel ott, de ez mitől lehet, ennyire nem lehetek érzékeny a hidegre. Vagy a rossz vérkeringés miatt lehet? Arra is gyanakszom.
2014. márc. 13. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Reuma is lehet, en inkabb arra gyanakszom, feltetlen menj el reumatologushoz szerintem vagy elobb kerdezd ki a haziorvosod velemenyet!
2014. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam már háziorvosnál is, ő azt mondta, hogy megfázott, voltam reumatológusnál is decemberben mert ugyanez a problémám volt csak most sokkal enyhébb. Ő se tudta hogy mitől lehet ez, a gyulladás csökkentők nem használtak, legvégül már egy injekciót kaptam. Most olvastam arról, hogy a rossz vérkeringés vagy nyirokkeringés is okozhat ilyen tüneteket... De fogalmam sincs, sehol nincs semmi konkrétum
2014. márc. 14. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Keress fel egy masik reumatologust, ne hagyd annyiban a dolgot.Esetleg immun vizsgalat sem artana, kizarni, hogy nem-e immunbetegseg.
2014. márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd a vizsgáim után tervezem, hogy kivizsgáltatom magam, bár ahhoz sajnos el kell mennem messzebbre mert a közelben nincs normális orvos.
2014. márc. 17. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdező keress rá erre a blogra abban találsz olyan fejezetet amelyben több probléma megszüntetését érheted el saját gyógyításoddal masszással vagy egyébbel. Több ok közül kiválaszthatod egyiket aztán végig csinálod ha nem javul ott a következő. De vannak benne tünetek is pontosítva segítségképp.

[link]

2014. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt megnézem. Rengeteg információt látok itt............
2014. márc. 19. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!