Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy rákos vagyok? O. O

Lehet hogy rákos vagyok? O. O

Figyelt kérdés

A multkor a neten keresgéltem,kutattam betegségek után.Mert már eléggé unatkoztam.És láttam olyan oldalt ahol az volt ki irva hogy a rák tünetei,kezelése stb.Gondoltam rá megyek és olvasgatom kicsit..És amikor a tüneteihez értem eléggé meglepödtem mivel 8 példa volt felsorolva azaz néhány tünet a rákra. Az alábbiak: A rák első jele egy tünet, jel, hogy valami nincs rendben. Rengetegféle jele lehet annak, ha valaki rákos, csakúgy mint a ráknak is rengeteg féle típusa van. Néhány, a rákra jellemző leggyakoribb tünetekből:


extrém kimerültség

duzzanatok, vagy csomók a test egyes részein, mint a mellben, vagy a nyakon

fejfájás

homályos látás

hányinger

problémák a járással, vagy egyensúllyal

sok fertőzés

szokatlan vérzések


És ugye meglepödve olvastam mivel ebből a 8 példábol van olyan ami igaz rám.Szóval ezek:

1.extrém kimerültség: Ez igaz.NAgyon kimerült vagyok (bár lehet hogy nem ezért) Éjjel sem tudom magam kipihenni pedig elég sokat alszom.Fáradtam kelek fel.És szinte egész nap fáradtnak érzem magam.


2.homályos látás.Ez is igaz. a multhonapban kaptam szemüveget ugyanis eléggé homályosan látok.Ami elég fura mivel eddig tökéletesen láttam és hirtelen nem..


3.duzzanatok,csomok... az nincs.


4.fej fájás. az sincs.


5.problémák járással egyensullyal.

Ez is igaz.NÉha ugy érzem alig alok meg a lábamon. mintha elveszteném az eggyen sulyomat vagy nem tudom.


6.sok fertőzés.nincs


7.szokatlan vérzések..nincs


8. hányinger.Az az utobbi fél évben szinte mindig van szinte minden nap (de nem hiszem hogy azért)


De egyépként tegnap amikor a suliban voltam.Matek órán a kezemet firkáltam tollal.És azt láttam hogy a jobb kezen pont az eremen van egy kis duzzanat épp egy ki pötty..

Nem nagyon foglalkoztam vele egy kicsit megnyomtam és el is tünt.


Mondjuk lehet hogy hülyeség..sőt tuti de azért jobb biztosnak lenni..nem?


14/L



2014. márc. 19. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
:D De ari
2014. márc. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz vizsgáltasd ki magadat.
2014. márc. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne bolondozzál kislány, a neten nem szabad mindent komolyan venni, sajnos a tünetek sokszor nagyon egy formák.
2014. márc. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kivizsgáltatnám..De anyám nem engedné..Azt mondja az ilyenekre hogy hülyeség.Stb.szval..:ss
2014. márc. 19. 19:48
 5/7 anonim válasza:
Nem vagy az. Csak az iskola miatt kimerült vagy és ezért van néha, hogy nem állsz meg lábadon (pl. sok ülés után hirtelen felállni). A szemüvegeset nem teljesen értem. Szóval nekem is az volt, hogy "jól láttam", de aztán kiderült szemüveget kell hordanom, azzal jól láttam, s mikor leveszem a szemüveget (ha rögtön utána akkor homályos nagyon), de úgy éreztem, hogy rosszabbul látom. Nem látok rosszabbul, csak megszoktam milyen jól, tisztán látni, szemüveg nélkül olyan mintha romlott volna a látásom, de nem, eddig is ilyen volt, csak nem tudtam, hogy van jobb. Hányingerem nekem néha reggel van, néha reggelinél, vagy nem tudom, de ha reggel szoktál buszozni vagy autóval utazni az oké.
2014. márc. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne izguljal semmi bajod, ilyenkor kora tavasszal mindenki kicsit fáradt
2014. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az internet nem diagnosztizálásra való. Ha valamire gyanakszol akkor menj orvoshoz és ne törd ilyeneken a fejed, hogy rákos vagy amíg ezt orvosi vizsgálat nem igazolja.
2014. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!