Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Biztos, hogy refluxom van?

Biztos, hogy refluxom van?

Figyelt kérdés

Egy héten nagyából kétszer, háromszor fel szokot jönni a gyomor savam. Esténként néha érzem fogmosás után, hogy rossz a lehelletem. Viszont van olyan nap, amikor teljesen jó a lehelletem.

Az normális, hogy 15 éveseen lehet, hogy refluxom van. ? M3nyi az esély, arra, hogy műtétre kerūljön sorra?


2014. márc. 22. 00:16
 1/4 anonim válasza:
A refluxot nem műteni szokták inkább kezelni, gyógyszerekkel, sajna nem tudok jókat mondani rá, rengeteg helyen azt mondják, hogy idegi alapon is kialakulhat reflux. A Szüleid mint mondanak?
2014. márc. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer és diéta elég. műtét csak végső esetben, de az, hogy biztosan refluxod van-e csak vizsgálattal lehet eldönteni.
2014. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát, a szūleim nem értenek hozzá! :) Azt mondják, hogy egyek kevesebb édességet és stb.
2014. márc. 22. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól mondják, nekem pl csoki, édesség után nagyon ég a gyomrom, ki kell tapasztalni, hogy milyen ételeket kell kerülnöd.
2014. márc. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!