Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás gyanúja?

Vakbélgyulladás gyanúja?

Figyelt kérdés
Tegnap hajnali egy körül hirtelen lüktetve kezdett el fájni jobb oldalt lent a hasam aztan amilyen gyorsan jött olyan hamar abbahagyta a lüktetést.Azota egy icipici érzékenység es fájdalom van a helyén.Semmilyen más tünet nem jelentkezett közérzetem jó se láz se hányinger..viszont egyfolytában szellentenem kell.Azóta eltelt 6 ora és tenyleg csak minimálisan fáj na meg ez a sok szellentés.Kíváncsi vagyok mit gondoltok,érdemes-e megvizsgaltatni vagy csak egy szélgörcs.Ügyeletre nem akarok menni,Vasárnap van.

2014. márc. 23. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be széntablettát. A klasszikus vakbél gyulladás köldöktáji fájással jelentkezik, ami előbb a baloldali lágyék felé vándorol és legvégül állapodik meg a jobboldalon. Eközben rossz közérzet, láz, folyamatos fájás. Valószínűbb az általad leírt jelenség, ami egyébként akár influenza (vagy legalább is vírusos bélfertőzés) jele is lehet enyhe bélfájdalmakkal.
2014. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A klasszikus vakbélgyulladás egyéb panaszt is okoz,de számtalanszor nincsenek klasszikus panaszok vakbélgyulladás esetén! Ne menj ügyeletre egyenlőre,de ha más is jelentkezik akkor menj orvoshoz!
2014. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,elfelejtettem mondani hogy 15 éves vagyok,en ugy hallottam gyerekeknél mindenképp jelentkezik legalabb egy kis hoemelkedes ugye?
2014. márc. 23. 07:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. Bár annyira már nem vagy gyerek.
2014. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem vakbél. 99,99%, hogy egy egyszerű szélgörcs volt, pont a szelek utalnak rá, amiről beszélsz.
2014. márc. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma elmentem focizni,és ugyannyit bírtam mint szoktam.Este van ,lefekveshez keszulodnek erre megint intenziven fajt par percet..Gondolom ha vakbelgyulladasom lenne akkor nem tudtam volna focizni ugye?!Valaki valaszoljon legyszives:)
2014. márc. 23. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi!
2014. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy van a kedves kérdező? :-)
2014. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!