Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vissza-visszatérő nyelési...

Vissza-visszatérő nyelési fájdalom, torokfájás?

Figyelt kérdés
Valami köhögős-taknyos vírust elkaptam, 5-6 napja húzom vele. Az utóbbi 1-2 napban néhány órára annyira megfájdul a torkom, hogy a nyelés is fájdalmas, utána elmúlik, majd ismét előjön, stb. Ez mitől lehet..?
2014. márc. 23. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető,hogy a legyengült immunrendszered miatt valamilyen felülfertőződés alakult ki. Érdemes lenne orvoshoz menni.
2014. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mononucleosisra gyanakodtam, mert jó tíz éve elkaptam és kétszer már kijött enyhébben. De semmit nem látni a torkomban, szép rózsaszín, még csak pirosság sincs - ezér ezt elvetettem.
2014. márc. 23. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Végül is a betegséged miatt a nyirokcsomók is begyulladhatnak,ilyenkor nem feltétlenül piros a torok.Van mandulád?
2014. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Torok igen, orrmandulát amputálták gyerekkoromban.
2014. márc. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!