Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbelgyulladas?

Vakbelgyulladas?

Figyelt kérdés
Mar tettem fel egy ilyen kerdest de nem had nyuhodni.Tegnap hajnalban arra keltem hogy faj es eget a jobb oldalam.Egyfolytaban szelgorcsom volt es szellentettem.semmit nem aludtam mert attol feltem vakbellgyulladas.delelott elmentem focizni,es kb. Semmi valtozast nem ereztem max egy picit hogy faj.2orat fociztam.Most ejszaka megint faj es megint szellentenem kell.A vakbelgyulladas kizarhato,a foci miatt szerintem.ugye

2014. márc. 23. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdésedben meg is válaszoltad... szélgörcsöd van. Nekem volt vakbélgyulladásom, de nem szellentettem. Egyik éjjel nagyon fájt a hasam jobb oldala, napközben nem annyira, éjjelre megint nagyon elkezdett, fájni, görcsölni, magas lázam volt, mentő vitt kórházba ahol megműtöttek. Ha vakbélgyulladásod lenne akkor nem azért nem tudnál aludni,mert attól félsz,hogy az lesz hanem a fájdalom miatt.
2014. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt az értelmes választ, kicsit megnyugtattál!:)

És bocsánat hogy ékezet nélkül írtam, és kicsit fogalmatlanul.. de 11 óra volt :S És paráztam.

2014. márc. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!