Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már karácsony óta be van...

Már karácsony óta be van dagadva a jobb kezemen a mutató ujjam. Külföldön dolgozom, voltam vele orvosnál, azt mondta, hogy el fog múlni, de ez már 4 hónapja, és zavar, mert hátráltat a munkában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Be van dagadva, és nem tudom behajlítani. Kenegetem krémmel, de semmi.
2014. márc. 24. 08:02
 1/2 Mandy1408 ***** válasza:

Egy orvos szavával sohasem szabad megelégedni, ill. ilyen esetben semmiképp. Menj el több orvoshoz, hallgass meg több véleményt. Nagyon sok az idióta kontár.

Ez mindenképp alaposabb kivizsgálást igényel. Nem tudom, mi történt pontosan, eltörted-e...

Nem vagyok orvos, se nővér, de ha hónapok óta be van dagadva, nem múlik el... ez talán valami vérrög lehet. És ha kedves az ujjad, nem szeretnél tőle megválni, inkább menj el mihamarabb orvos(ok)hoz és járj utána ennek.

2014. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam vele röntgenen, nem tört el, aztán beutaltak radiológiára, ott azt állapította meg a doki, hogy gyulladás.. de már karácsony óta. Az a baj, hogy ezt az ujjamat mindig használom, és lehet hogy ez miatt nem gyógyul. De mindenképp elmegyek további kivizsgálásokra.
2014. ápr. 2. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!