Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szklerózis multiplexem van?

Synyster1993 kérdése:

Szklerózis multiplexem van?

Figyelt kérdés
Sziasztok . 1 hónapja szenvedek és járom az orvosokat. Már nagyon kétségbe vagyok esve. Állandó stressz alatt vagyok. A fejemben nyomást érzek a lábaim hol fájnak hol kicsit gyengék a derekamnál pedig bal oldalt vagy inkább a bordáimnál pedig szintén fájdalmat érzek. Gyengén látok olykor illetve sokszor fáradtság gyötör . Zsibbadás ritkán és pulzáló kellemetlen érzés. Voltam vérvételen szinte tökéletes volt . Voltam neurologián ök megnézték a tartásom a reflexeim az arcom és amiket még ilyenkor szoktak de negativnak itélték meg és elküldtek pszihiáterhez . Ö irt fel nekem antidepresszánst azt szedem. De nem tudom ... Édesanyám ebben a betegségben szenved és enyhén szolva eléggé be vagyok szarva.. Emellett testépítettem . Most azt se tudok az is eléggé megvisel mert imádom . Szerintetek elöfordulhat h szklerózis multiplexem van ?

2014. márc. 31. 11:29
 1/7 sippara ***** válasza:
100%
Ha édesanyád SMes, nyilván van orvosa, nála kell érdeklődni, hogy aggódsz, és csináltatni legalább egy MRt, ha SMre utaló tüneteid vannak és terhelt vagy.
2014. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem inkább bebeszéled magadnak, ugyanis ha az lennél, akkor a neurológián meg tudták volna állapítani. Inkább pánikbeteg vagy, rettegsz tőle, hogy nálad is kialakulhat, hiszen látod édesanyádat szenvedni.

Nyugi. Menj el nyugodtan a terembe mozogni kicsit, csak óvatosan, mert valószínűleg megerőltetted magad, attól vannak a mozgásszervi fájdalmak.

Ha az orvos nem talál semmit, akkor nem kell aggódni, viszont pszichológushoz eljárnék a helyedbe, hogy ne hatalmasodjon el rajtam még inkább a probléma.

2014. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség.
2014. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 hónapja?
2014. márc. 31. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:

A pánikbetegség akár egész életedben megmaradhat, az egy hónap semmi.

Tényleg pszichológus.

2014. márc. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj, és ne gondolj rá. Ne idegeskedj. Ha az a bajod idővel kiderül.

Azt írtad a vérképed jó.

Próbálj "egészségesen táplálkozni", vitamin ha szükséges és ha lehiggadtál folytasd a sportot. Lehet túlterhelted magad. Az a gyógyszert talán nem kéne szedned.(Szerintem)

Olvass, tereld el a figyelmed a dologról.

2014. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem csinaltass Es MR-t az a biztos..
2017. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!