Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kis dudor a végbélnyíláson,...

Kis dudor a végbélnyíláson, aranyér lehet?

Figyelt kérdés
Nem fáj, nem is vérzik, nem is nagy, csak ott van. Nem volt szorulásom sem. 20 évesen, csak így a semmitől lehetséges? Vagy esetleg mástól is lehet? Ha mégis aranyér, elmúlik magától?
2014. ápr. 1. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 19 évesen kezdődött, azóta (7 éve) szinte folyamatos. Magától nemigen múlik el, a legjobb nekem az Aurobin kenőcs volt rá, ha minden nap kened, elmúlik és ki se jön (1-2 nap kihagyás után nekem azonnal visszajön).
2014. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És neked is csak úgy a semmitől jött ki? Vettem reparon kenőcsöt, remélem elmúlik tőle. Kb mennyi idő múlva jön rendbe?
2014. ápr. 7. 20:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is váratlan volt (bár örökletes is lehet, szinte mindenkinek van a családban). Legrosszabb esetben is el szokott múlni 1-2 hét alatt. Durvább esetben (folyamatos vérzés, fájdalom) a Detralex tabletta is jó szolgálatot tesz. Nagyon drága, ezért én tényleg csak legvégső esetben szoktam szedni.
2014. ápr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vettem reparon kenőcsöt, azóta kenem de egyenlőre nem akar elmúlni. :( Mintha kisebb lenne, de lehet hogy már csak beképzelem. Továbbra sem fáj, nincs szorulásom sem, de még mindig ott a dudor.. Most már ott tartok, hogy remélem hogy aranyér és nem valami más. Olvastam pár szörnyűséget ahogy keresgettem a neten ezzel kapcsolatban..
2014. ápr. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!