Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A fenekemnél van egy kis...

A fenekemnél van egy kis dudor, és ha megnyomom fáj. Ez lehet aranyér? 16/L

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A fenekednél hol?
2011. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ott a lyuknál.
2011. dec. 10. 12:02
 3/8 anonim ***** válasza:
google > aranyér
2011. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez aranyér.
2011. dec. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt nem hiszem el! ez nem fog elmúlni magától? kínos lenne itthon is mondani...
2011. dec. 11. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mondd el, nincs ebben semmi kínos, hiszen kortól és nemtől függetlenül bárkinek lehet. Magától nem fog elmúlni, el kell menned orvoshoz.
2011. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam lehet erre kapni valami kenőcsöt recept nélkül,az nem jó rá? Fontos megnézetni?
2011. dec. 11. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, lány, és nekem is most jött elő. Nagyon kellemetlen. Nekem sajnos már fáj is, ha ülök.

Úgy vagyok vele, hogy megpróbálom krémmel elmulasztani, és ha nem sikerül, akkor megyek vele orvoshoz. De én se akarom senkinek elmondani, annyira kínos. Rosszabb, mint egy nőgyógyászati vizsgálat.

De van krém, nézz utána a neten, vagy kérdezd meg a patikust. De ez sajnos magától nem fog soha teljesen elmúlni, sőt terhesség alatt tuti rosszabodik, úgyhogy előbb utóbb valamit kezdeni kell vele.

2011. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!