Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kicsit tartok tőle. Lehet...

Kicsit tartok tőle. Lehet agydaganat?

Figyelt kérdés
Első körben azt el kell mondanom, hogy kissé hipochonder vagyok de azért néhány erre utaló tünetem van. Az utóbbi időben egyre gyakrabban fáj a feje. Beveszek algot, de néha még az se segít. Szinte minden reggel hányingerem van, amikor felkelek. Nagyon fáradékony vagyok, rengeteget fekszem (bár azt is le kell szögezzem, hogy elég lusta is vagyok ) de amikor hazajövök suliból, minden délután elalszom pár órára, és amikor felkelek, akkor is hányingerem van. A fejem pedig néha úgy fáj, mintha valami iszonyatosan nyomná belülről. Azt azért szintén elmondom, hogy nagyon stresszes vagyok, érettségi előtt állok, itthon rengeteget várnak el tőlem, mindenképp be kell jutnom egyetemre.Szüleimnek nem szólok már róla, mert vagy legyintenek, hogy megint csak bebeszélem magamnak vagy hatalmas nagy vita lesz belőle, hogy ugyan már, mikor unom meg, hogy kitalálom magamnak ezeket. Elég sokat szoktam betegeskedni, a hasam is nagyon sokat fáj és már elegük lett a sok orvoshoz járkáláshoz, de attól tartók ha mégis valami komoly, és nem vesszük észre időben....kérlek segítsetek! 18/l

2014. ápr. 2. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs semmi bajod de a stresszes életmód idegeskedés tud gondot okozni próbálj meg kikapcsolni és nem agyalni izgulni és akkor minden rendben lesz
2014. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nyilván akármit mondunk, nem fogsz megnyugodni, hiszen egy kicsit mindig benned lesz, hogy "mi van, ha mégis..."

Azt javaslom, látogasd meg a háziorvosod, ő majd beutal a neurológiára, ha szükségesnek látja.

2014. ápr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen leleteid vannak? És miket találtak?
2014. ápr. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi bajod, nekem is ilyen tüneteim vannak, már idejét se tudom mióta, viszont stresszes eléggé az életem is, nálam se igen találtak semmit korábban se a dokik, és ahogy írtam a tünetek, ugyanezek voltak.

Próbálj belül/magadba békére lelni, keress erre neten rá, h hogy érheted el, vagy esetleg kérj pszichológiai segítséget - nem ciki -, főleg, ha hypohonder jellem is vagy már csak amiatt is megérné.

Mindezt úgy írom, h a leleteidet nem láttam, az alapján könnyebb volna bármit valósabb tippet is mondani, de agydaganatod biztos nincs.

Ja, amúgy még ami felmerült bennem az a vérszegénység, nálam ennyit még megállapítottak anno.

2014. ápr. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam vissza, amit írtam korábban, kicsit félre érthető lehettem. Szóval nálam anno semmi komolyabbat nem találtak ugyanezekre a tünetekre, a dokik is azt fújták, h stressz miatt van, viszont vérszegénységet találtak, de az nem nagy baj. Esetleg próbáld ki, h több vitamint is vigyél a szervezetedbe be, olyat is, amibe van pl. vas tartalom is.
2014. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. megnyugtattatok
2014. ápr. 5. 13:56
 7/11 kicsileja válasza:

Leírom, hogyan lehet felismerni az agydaganatot: állandó, kínzó fejfájás, semmi sem csillapítja. Szem kidagadása a nyomástól. Látászavar, szédülés, ájulás, állandó alváskényszer, csak a vízszintes fekvés a jó. Memóriakiesés, nevekre nem emlékszel. És a legrosszabb, hogy bármikor kaphatsz epilepsziás rohamot, mégha nem vagy epilepsziás, akkor is.

:(

személyes tapasztalat

legrosszabb, legagresszívebb rák, grade4.

Ennyi

2014. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó ,

És te hogy élted túl ? (ha szabad megkérdeznem )

2014. okt. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kicsileja válasza:

nem én, a férjem. 44 évesen kapott először rohamot, akkor diagnosztizálták nála ennek a ráknak a legagresszívabb fajtáját. Azóta küzdelem az életünk. Fáradtak vagyunk, de nem adjuk fel. Hiszünk valamiben. legyen Isten, Angyal, Univerzum. És a kemóban. 4 év után azt hittük, hogy vége, nincs tünet, lehet megint előre tervezni. Aztán villámcsapás: a daganat kiújult, műteni nem lehet. Megint elkezdtük a küzdelmet, és egyenlőre mi vagyunk a nyertesek. Mindig van cél, amiért érdemes élni. Előbb a lányunk diplomája, aztán januárban jön az unoka :)

Aztán majd meglátjuk. Most január óta megint kemo. Kimerültem, fáradt vagyok, de a szemem mindig mosolyog, ha a férjemre nézek. Hát, így élünk.

2014. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez szomorú,sok sikert . :) szerinted ha valakinek csak a feje fáj és nem társul semmi más tünettel akkor lehet valami súlyos betegség a háttérbe ?
2014. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!