Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nőgyógyászom azt mondja, h...

Nőgyógyászom azt mondja, h hüvelygyulladásom van. Szerintem nem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval, azzal a panasszal mentem, h kb. 2 hete minden másnap jönnek erős nyílaló fájások a hüvelyembe, ami néha fel megy a petefészkemig. Megvizsgált és azt mondta, h hüvelygyulladás. Kaptam hüvelytablettát és kenőcsöt. De most néztem utána, h mégis ez mitől alakulhat ki, erre olvasom a tüneteket és hát nekem rohadtul nincs egy olyan tünetem se. Tudom, h nem vagytok orvosok és én sem, de azért ez most kicsit megijesztett.

2014. ápr. 8. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az orvosnak hiszel vagy az internetnek????
2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az orvos tudja jobban. Nem szükséges minden tünet egy betegséghez. De ha ennyire nem bízol benne, akkor menj el másik orvoshoz. Bár szerintem az orvosod több hüvelygyulladást látott már mint te.
2014. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Az interneten több oldalt, fórumot megnéztem és mindenhol ugyan azokat a tüneteket írják. De nekem nem az van, vagyis nem azok a tünetek...
2014. ápr. 8. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A doki látta a gyulladást amikor megvizsgált, bízzál meg benne és használd amit felírt, ha nem jössz rendbe tőle, akkor menj vissza, vagy másik orvoshoz.
2014. ápr. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 8. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!