Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajtóbezárási problémára mit...

Ajtóbezárási problémára mit tudtok javasolni (részletesebben lent)?

Figyelt kérdés

Már évek óta azonos szinten megy a dolog és engem zavar.

Szóval az a helyzet, hogy folyamatosan félek attól, hogy nyitva felejtettem az ajtót. Tehát hajnal kettőkor ágyból kikelek kimegyek megnézem kocsi, hátsóajtó, fészer zárva van e. Ha ez megtörténik visszafekszem és az jár az eszembe, hogy 'oké, hogy zárva volt minden de most, hogy visszajöttem nem e maradt nyitva'. Persze elaludni el tudok, de mindaddig ameddig elalszom ez jár a fejembe.

Az egészt felfogom, tisztában vagyok azzal, hogy nem normális és azzal is tisztában vagyok, hogy tuti bezártam mindent mert sosem felejtem el. De kényszert érzek, hogy kimenjek és megnézzem. Kocsiajtót nem mindig azt csak 2 naponta, de lakásajtójárás mindig van.

Ki mit tud javasolni mit csináljak? Kissé kezdek már elkeseredett lenni.


2014. ápr. 29. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan mintha kényszerbetegséged lenne (OCD). Szerintem érdemes lenne felkeresni egy pszichológust.
2014. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem akarok így elmenni ilyenekhez sőt szülőkkel sem akarok róla beszélni mert idiótának érzem magam.
2014. ápr. 29. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el jógázni.
2014. ápr. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne izélj már! Miért lennél idióta??? Amúgy meg nem kell mindenkinek beszámolni róla, ha nem akarsz. Elmész a dokihoz, kapsz gyógyszert vagy terápiát oszt ennyi. Nem kell kiírni a fészbukra! Csak te tudod meg az orvos. Amúgy meg manapság majdnem mindenkinek van/lesz valami pszichés nyűge (gyanítom nem véletlenül). Sokkal egyszerübb elmenni a dokihoz, aki megoldja a problémád mint egész életedben ezzel küszködni. Amúgy a szomszédunk is kényszer beteg. Kb 15 percig tart mire eltud indulni. Mindne alkalommal megrángatja sokszor a bejárati ajtót, hogy tényleg bezárta e, aztán lemegy, kimegy a kapun, majd vissza, bemegy a lakásba (gondolom tűzhely néző), bezárja az ajtót, jön a rángatás, lemegy, ki a kapun, vissza, ismét az előzőek és csak ekkor tud elindulni. Szóval nem te vagy az egyetlen!!!!
2014. ápr. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tényleg nincs más mód mint pszichológushoz menni?
2014. ápr. 30. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Keress rá valami alternatív gyógymódra. Biztos van valami más módja is.
2014. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tippeket, hát szerintem rá fogom szánni magam, hogy dokihoz elmenjek. Csak nagyon félek, hogy én elmegyek és ott kellemetlenkedjek ilyennel.
2014. ápr. 30. 18:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Mégis ki kellemetlenkedne? Nekik az a dolguk, hogy az ilyen és ehhez hasonló problémákat megoldják.
2014. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A tünetedre van gyógymód, csak menj el vele az orvoshoz. Legelsőként a háziorvost javasolnám. Hidd el, fog segíteni.

2014. ápr. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!