Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki pánikbeteg annak milyen...

Aki pánikbeteg annak milyen rohamai vannak? Az milyen?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor pánikbeteg voltam és rohamom volt (most már kigyógyultam belőle), akkor késő délután, estefelé éreztem egy ilyen belső feszültséget, előre éreztem, hogy valami nem lesz jó. Aztán késő este jelentkeztek nálam a rohamok. Olyan tüneteim voltam, hogy szaporának éreztem a szívverésemet, feszült a mellkasom, ami kisugárzott a hátamba, rosszul voltam, szédültem, ideges, feszült voltam, úgy éreztem, mint aki azon nyomban meghal és halálfélelmem volt.

Először ugye az ember gondolt a legrosszabbra is, mint szívprobléma, a második ilyen roham után voltam is teljes belgyógyászati kivizsgáláson, ahol semmit nem találtak, ami szívproblémára utalt volna, így mondták, hogy ez pánikroham volt és pánikbeteg vagyok. Amiből pszichológus és jóga segítségével gyógyultam ki.

2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gratulálok hogy kigyógyultál! :)
2014. máj. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!