Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudok meggyőződni...

Hogyan tudok meggyőződni arról, hogy nem vagyok aidses?

Figyelt kérdés
mik azok a tünetek amelyekről egyből kiderül, hogy aidses vagyok?
2014. máj. 9. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Elmész szűrésre.
2014. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tünet akár évekig nincs, el kell menni aids tezstre és akkor kiderül.
2014. máj. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és nemi kapcsolat útján keresztül csak úgy lehet elkapni ha az egyik fél már fertőzött nem?
2014. máj. 9. 16:32
 4/10 anonim ***** válasza:
igen de a fertözöttek nagy %-a nem tudja hogy HIV+.
2014. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor lehetetlen, hogy egy olyantól kapjam el az aidset aki nem aidses (ha egy nem aidsessel létesítek nemi kapcsolatotat akkor magyarul én se lehetek aidses) ?
2014. máj. 9. 16:46
 6/10 anonim ***** válasza:
igen de van csomó más nemi betegség amit elkaphatsz töle. Szernecsére itt nem oylan ygakori az aids de a többi nemi betegség nagyonis. Pl a clamydia az emberek kb 80%-nál van vagy volt, de mivel nincs tünete nem is tud róla. Viszont gondot okozhat tünet nélkül is pl gyermekvállalásnál.
2014. máj. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt ugy látom megint valki(k) fogalom zavarba esnek.

Hiv és aids.

Ha aids-es lennél azt biztos észre vennéd a hivet viszont nem.

Aids tünetei kb 5 év után gyakori tüdőgyuladás,fogyás,levertség,nyirokcsomó duzzanat esetleg oral hairy,de az orvosok nagyrésze nem is gondol hogy ez az aids tünetei.

Az előzőnek igaza van viszont más nemibetegségeket el lehet kapni.

2014. máj. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6-os

.....Szernecsére itt nem oylan ygakori az aids de a többi nemi betegség nagyonis...... gondolod te hogy nem gyakori

2014. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az aktus után 6 héttel elvileg kimutatható, ma voltam véradáson (Németországban) itt eléggé rá vannak állva az Aids témára pl. Dél-Amerikaiak, Dél-Kelet Ázsiaiak, Dél-Afrikaiak nem adhatnak vért vagy, aki élt/hált ilyen nemzetésüekkel 6 hónappal korábban (mert arra felé eléggé elterjedt az Aids kb 10%-os a fertőzöttség)... na mindegy ez érdekes, az orvos úgy emlékszem 8 hetet emlegetett, hogy addig nem kimutatható a vérből az Aids, szóval utána kimutatható..engem is eléggé beparáztatott, mert az utóbbi időben 1-2 fiúval voltam együtt nem óvszeres védekezéssel, de a 8 hét előtt úgyhogy kikell mutatnia a tesztnek ezért is mertem vért adni.
2014. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fifien válasza:
en a ferjemmel szexmoziba szoktunk jarni es ot szoktunk jatszani juknal egymassal h kiverem masoknakis vaginamba senkisem nyulhatott se szamba.. kerdesem a kovetkezo karcolas volt a ujamnal mindig konyhai balesetek szoktak erni kis karcolas ujnal icike picike pontnyi seb stb mindig ragtapasz volt rajtam de volt mikor kezet mostam es lejott a ragtapasz ugye igy nem kaphattam aidset ??
2014. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!