Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy rühes vagyok?

Lehetséges hogy rühes vagyok?

Figyelt kérdés
száraz a bőröm és viszket, de semmilyen kiütés vagy csípés nincs rajtam, mindig is száraz volt a bőröm, csak a barátom volt dokinál és rákérdezett ő meg rávágta egyből hogy rühes vagyok. Lehet csak zsírosabb testápoló kéne, meg lehet hogy előbb látnia kéne nem? Bár ő a doki, biztos igaza van.

2014. máj. 14. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézz utána, de én úgy emlékszem, a rüh szabad szemmel nem látható. De nem valószínű, hogy rühes lennél, a száraz bőr adottság is lehet és mindenféle élősködő nélkül is viszkethet. Szerintem próbáld meg a zsírosabb testápolót, és a tusfüdőddel is kísérletezhetnél, hátha attól száraz. Bőrgyógyászhoz is elmehetsz, nyugodtan mondd el, hogy valaki azzal viccelődött, ohgy rühes vagy, és most emiatt aggódsz. Ő meg tudja nézni, hogy az vagy vagy sem, és ne aggódj, ha az lennél, gyógyítható.
2014. máj. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogj egy műanyag vonalzót, szorítsd rá a viszkető bőrödre, és ha piros vagy barna vonalat látsz a műanyagon keresztül, akkor rüh. Ha nincs ott semmi, akkor nem rüh. Ha elmész a bőrgyógyászatra, akkor 99%, hogy 2 méteres távolságból rüh fertőzést diagnosztizál az orvos. Felír 5-6 ezerért kenceficét, amitől szétég a bőröd, fél év, mire kikezeled. Mindezt úgy, hogy kaparékot venne, mikroszkóp alatt megnézné, és biztosan állíthatná, hogy rüh. Próba szerencse alapon működnek. Tapasztalatom szerint lusta és tudatlan orvosok vannak a bőrgyógyászaton, akik azért szakosodtak erre , mert semmi másra nem voltak jók, és itt ártanak a legkevesebbet. Legalább is közvetlenül ritkán okoznak halált.

Eklatáns példa a barátoddal "üzent" távdiagnózis.

2014. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a ruhet eszrevenned. Mert jaratokat rag a borbe.
2014. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!