Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Citalopram Orion 20mg napi...

Citalopram Orion 20mg napi egyszem, pánik betegségre! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvosom,hogy egy évig kell kezelni a pánik betegségemet,mivel súlyos pánik beteg vagyok,ebben az egy évben nem lehet gyerekem,illetve ha becsúsznak,bár kétlem mert védekezünk,de ha véletlen becsúszna,fokozott orvosi ellenőrzést igényel! Ez valóban így van? Bár nem tervezünk gyermeket. Valamint frontint 2 hónapig kell szednem,illetve a bizoprolol (béta-blokkolót)is szednem kell rendesen,állítólag azt is abba hagyhatom idővel! Szapora pulzusra szedem! 22 éves nő vagyok! 2 hetente kell járnom az orvoshoz,adag emelés,csökkentés,gyógyszer váltás miatt,illetve,hogy hogyan érzem magam! Ja és azt mondta,hogy ettől a gyógyszertől meg fogok hízni,ami nem zavar,mert sovány vagyok! Szerintetek mennyi esélyem van a gyógyulásra? Mindent be fogok tartani,csakhogy meg gyógyuljak,van ebből kiút szerintetek?

2014. máj. 15. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki lehet gyógyulni a pánikbetegségből! Szedd a gyógyszereket és emellett járj rendszeresen az orvoshoz! A pszichoterápia legalább olyan fontos!
2014. máj. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De nem pszichiátriára járok,hanem egy új háziorvoshoz,aki nagyon rendes,mert az előző nagyon szemét volt,és most a háziorvosom fog kezelni! A pszichoterápia úgy tudom,nincsen tb támogatásra!
2014. máj. 15. 12:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A helyi pszichiátriákon gondozóban van. De ha a háziorvosod megfelelően foglakozik veled,akkor az is sok segítség ilyen szempontból. A másik viszont,amit jó lenne megtanulnod valamilyen relaxációs gyakorlat. Egyedül ezt is nehéz,de nézz utána a neten és talán így is sikerülni fog. Az,hogy tisztában vagy a bajoddal,meg van benned az akarás a gyógyuláshoz eleve egy nagyon fontos dolog!
2014. máj. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!