Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Inzulinrezisztenciás ducik,...

Inzulinrezisztenciás ducik, sikerült valakinek lefogynia, és helyrebillentenie vagy legalább javítania diétával és mozgással a problémán?

Figyelt kérdés
Lehet hogy azom van, határeset, mert nincs semmi egyéb, de duci vagyok, szóval arra gondoltam, nem akarok metezni, inkább nekiállok egy komoly életmódváltásnak, van itt valaki, akinek sikerült?

2014. máj. 17. 08:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*Tehát problémát, bocsi, rosszul írtam.
2014. máj. 17. 08:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok duci, de nagyon figyelek az egészségemre és szeretem a témát. Az inzulin rezisztencia lehet genetikai, de lehet sok küzdelemmel elért is, vagy ennek a kombinációja. Mozogni kell intenzíven és értelmes, minőségi tápanyagokat enni, nem pedig arra törekedni hogy a tv előtt here/nunivakarás közbeni vajas csipsz evéssel kinyírd a szervezeted.
2014. máj. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mintha némi előítélet kicsengene a hangodból.

Tehát akkor nem te vagy, aki tud válaszolni.

Ilyen bölcselkedésekre nincs szükség, annál is inkább, mert a kérdésre nem válasz, újat nem mondott, és még üresfejűen okoskodónak is hat, hiszen honnan tudhatnád, nálam mitől volt a hízás.

Nem attól amit leírtál, de lényegében nincs közöd hozzá.

2014. máj. 17. 09:25
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Biztos valami végtelenül rejtélyes ok lehet, amiről én nem tudok :D.
2014. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az előítéletes hülye fejed, te majom, mert csak attól lehet elhízni, hogy valaki a tökét vakarja a tévé előtt chipset zabálva? Magadból indulszk ki mi, te agyatlan, idióta, ne is jöttél volna ide.
2014. máj. 18. 05:39
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert, meséld már el nekem, hogy mitől lehet még elhízni, biztos valami isteni csoda segítségével! Csak saját magad próbálod felmenteni, de ezt a véleményt sajnos rajtad kívül senki sem fogja osztani, gyökér.
2014. máj. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ehm,utolsó....hormonokról hallottál már?Nem kevesen híznak meg tőle,vagy pl: fogamzásgátlóktól
2014. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a hormon? :)
2014. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg van úgy, hogy az illető nem tehet a hízásról. Én pl.úgy híztam meg, hogy közben végig fogyóztam. :( Az inzulinrezisztencia miatt nem tudtam fogyni, de szerencsére egy természetgyógyász segített, így nem kellett gyógyszert szednem, és mégis lefogytam. Szóval van megoldás! Ne keseredj el! :)
2014. aug. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!