Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még nem érett meg a pattanás,...

Még nem érett meg a pattanás, de fáj ha hozzányúlok, csak rosszabb lesz ha nem nyomom ki?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt kezdtem érezni,hogy a szám alatt,az ajkamon lesz egy pattanás.Másnapra nagyobb lett és megpróbáltam kinyomni,de nem érett még meg és fájt ha nyomkodtam.Mára még nagyobb lett és érzem körülötte is hogy kemény. Nincs pattanás kinézete sem,csak picit fel van duzzadva a bőröm.El szeretném tüntetni,de nem tudom ki nyomni.Mit csináljak?
2013. dec. 16. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Betadin visszaviszi, napjában többször kend be 1-2 napig, és ne nyomkodd, nekem mindig rendbehozza a jód.
2013. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne nyomkodd, mert már most gyulladt a bőr alatt. Nekem az ilyenek meg se érnek, hanem egy idő után elmúlnak.
2013. dec. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
tegyél rá egy szelet érett paradicsomot egy éjszakára vagy pár órára az kiszívja megérik és ki lehet nyomni.
2013. dec. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jódoz be és estére tegyél rá egy pici ragtapaszt, az is kiszívja.
2013. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpád, ha van az megérleli, vagy elmúlasztja. Infrával is próbálkozhatsz. Szaliciles szesszel kenegesd. Jó a jód is, de gondolom menned is kell valahová és ez színtelen.
2013. dec. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!