Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történt? Nagyon félek!?

Mi történt? Nagyon félek!?

Figyelt kérdés
Anyunak fáj a hasa meg hányt meg megy a hasa...Több embertöl hallottam vagyis 2 db tól...Ez mi virus van vagy mi a rák? itatom Cickafark meg Kamilla teával fekszik egész nap! ugye nem lesz nagyobb baja? Féltem nagyon mit tudok segíteni neki? Mit adjak neki rá?
2014. máj. 30. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vírusos betegség,ne terhelje a gyomrát nehéz ételekkel,pótolja a folyadékot.
2014. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Adok neki zöld meg gyógyteát meg vizet jó nagy adaggal vittem hozzá hagy igya! Ugye nem lesz nagyobb baja? :(
2014. máj. 30. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
üres pirítós meg üres tea. Nekem 1 hét alatt múlt el kb
2014. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Mellék kérdés! KIcsit sötétebb barna volt majdnem fekete a székletem az gondot jelent? Most csak eddig sose volt ilyen!

2014. máj. 30. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezüstkolloidot adj neki, ha van otthon. Ha holnapra nem javul, akkor hívjatok orvost. Széntabletta is jó lenne, mert összeszedi a baktériumokat, vírusokat.
2014. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben vna köszönöm!
2014. máj. 30. 20:35
 7/11 anonim ***** válasza:

senki nem hiszi el nekünk soha, de az egész családunk ezt használja minden hasmenéses nyavalyára, mert működik.

Coca-cola és banán!

2014. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vírust szedhetett össze, ha egészséges, nem lesz semmi, de semmi baja tőle. 3 nap után forduljatok orvoshoz, ha nem múlna.

Akkor gyanakodjatok komolyabb dologra, ha pl beszedett egy gyógyszert, aminél ez súlyos mellékhatás lehet (pl algopirin)

2014. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mellékkérdés: a fekete széklet lehet súlyos betegség jele, bár általában ártatlan dolog okozza, pl. olyan ételt/italt fogyasztottál ami könnyen átszínezi, vagy a vas tabletták többsége is átszínezi és a széntabletta is. Mindenesetre, ha ilyen ártatlan dolog nem fordult elő vagy nem múlik el, akkor fordulj orvoshoz.

Írd le mit ettél/ittál az utóbbi 5 napba és hogy szedsz-e valamilyen gyógyszert!

2014. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Meggyet szoktam mindig legelni igazából reggel is pár szem hazafele kicsit több :D

De csak ma volt igazából sötét barna volt...

2014. máj. 30. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!